referencje osób indywidualnych

(na podstawie wysyłanych do Klientów ankiet ewaluacyjnych w ciągu kilku – do kilkunastu miesięcy po ostatnim spotkaniu)

„Początki były trudne, później też nie było łatwo… ale opłaciło się! Czasem łatwiej radzić innym a samemu się człowiek nie potrafi ogarnąć. Jeśli ktoś potrzebuje dobrej współpracy żeby działać, to polecam!”

Janusz, 11.05.2019 r.

  ————————————————————————

„Marta ma odwagę powiedzieć, co trzeba w sobie zmienić, żeby żyło się człowiekowi lepiej. A wszystko z wyczuciem i w miłej atmosferze. Po to poszedłem do doradcy i to dostałem.”

Kornel, styczeń 2019

————————————————————————

„Polecam. Konkretnie, rzeczowo, pani Marta potrafi zmotywować do osiągania zamierzonych celów.

Danuta, grudzień 2018 r.

————————————————————————

„Pani Marta podchodzi do klienta indywidualnie. Delikatnie nakierowuje w którą pójść stronę, podpowiada, ale nic nie narzuca. Polecam.”

Dorota, grudzień 2018r.

————————————————————————

„Bardzo kompetentny i doświadczony doradca zawodowy. Polecam każdemu kto poważnie podchodzi do kwestii rozwoju swojej kariery zawodowej.”

Jędrzej Sz., styczeń 2018r.

————————————————————————

„Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu, aczkolwiek ludzkiemu podejściu do klienta Pani Marta potrafi rzetelnie przeanalizować człowieka oraz indywidualnie zaplanować plan działania. Najważniejsze jednak jest to, że zmusza do wielu refleksji oraz wysoce motywuje do działania nawet największych leni. Serdecznie polecam!”

Kamil, 07.07.2016r.

————————————————————————

„Profesjonalne podejście, obiektywny sposób weryfikacji predyspozycji zawodowych w postaci testu, przyjazna atmosfera.”

Ula, 06.07.2016r.

————————————————————————

„Otwartość na osobę szkoloną, szybki kontakt, zdalna pomoc w nagłych wypadkach, szybka analiza i korekta dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych.”

Artur, 06.07.2016r.

————————————————————————

Zdecydowanie polecam. Pełny profesjonalizm i niesamowite zaangażowanie. Dostaliśmy od pani tzw. efekt wow. .. czyli coś więcej niż samo doradztwo. Polecam!

Adam, 06.07.2016r.

————————————————————————

„Profesjonalne narzędzia i warsztat związany z coachingiem zawodowym wykorzystany w trakcie sesji utwierdza mnie, że specjalizacja w danej dziedzinie jest bardzo istotna również przy wyborze coacha. Polecam wszystkim Panią Martę gdyż dobiera właśnie odpowiednie narzędzia przez co szybciej i trafniej realizować można swoje plany.”

„coach biznesowy”, 05.07.2016r.

————————————————————————

„Miła, kameralna atmosfera, poczucie dyskrecji, które pozwalają na zebranie myśli i udzielenie odpowiedzi na pytania. Przeprowadzone testy oraz rozmowa potwierdziły moje umiejętności i kompetencje oraz ukierunkowały dalszy rozwój zawodowy. Polecam usługi doradztwa zawodowego Pani Marty ! :)”

Aleksandra, 17.04.2016 r.

————————————————————————

„Bez jakieś górnolotnych haseł, do doradcy zawodowego udajemy się po poradę, aby dowiedzieć się w czym moglibyśmy być dobrzy. Ja się dowiedziałem i zdecydowanie lepiej się z tym żyje.”

Norbert, 15.04.2016 r.

————————————————————————

„Profesjonalne podejście do klienta i miła atmosfera. Obawiałem się pseudo psychologicznych testów, których przechodziłem setki, a tu niespodzianka: fajna metoda, dzięki której niepostrzeżenie Pani Marta wyciągnęła ze mnie cechy mojej zawodowej (i nie tylko) osobowości.”

Piotr, 15.04.2016 r.

————————————————————————

„Profesjonalne podejście, dyskrecja, możliwość rozmowy o swoich obawach i słabościach związanych z karierą + próba wyznaczenia ścieżki naprawy tego stanu, pomoc w napisaniu cv różniącego się od zazwyczaj stosowanego – częstotliwość odzewu potencjalnych pracodawców zwiększyła się.
Nie należy liczyć, że 1 nagle spotkanie odmieni wszystko i będzie super. Trzeba czasu i pracy nad sobą. Ogólnie polecam konsultacje u Pani Marty. Warto skorzystać. Na temat coachingu nie wypowiem się, bo na razie korzystałem.”

Przemek, Wroc, 17.03.2016 r.

————————————————————————

„Jestem bardzo zadowolona z efektów spotkań. Zmieniłam wiele w firmie. Wybrałam osobę, z którą można się spotkać w normalnym biurze, gdzie jest cicho i nikt nie przeszkadza. Marta daje mocną informację zwrotną, która stawia człowieka na nogi. Tego potrzebowałam.

Grażyna – właściciel, 16.03.2016 r.

————————————————————————

„Przed konsultacją miałem ogromny problem z podjęciem trudnej decyzji o zmianie pracy. Pani Marta w profesjonalny i systematyczny sposób pomogła przeanalizować sytuację i zasugerowała rozwiązanie. Na konsultacji wykonałem dwa ćwiczenia: określające moją hierarchię wartości, i porównujące zalety możliwych decyzji na jej podstawie. Wynik dość jednoznacznie wskazywał które rozwiązanie jest dla mnie lepsze. Teraz, 4 miesiące po podjęciu przeze mnie tej decyzji, jestem bardzo zadowolony z rozwoju sytuacji, więc mogę zdecydowanie polecić konsultacje u Pani Marty.”

     Jerzy – programista, 10.02.2016 r.

————————————————————————

„W PEZMI spotkałem się z profesjonalnym podejściem w każdym calu. Diagnoza mojej osoby, mimo, że nie pierwsza w moim życiu zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zastosowane licencjonowane testy i najlepszej jakości narzędzia wzbudzają zaufanie, a co najważniejsze pozwalają na re-refleksję – odkrycie na nowo siebie i swoich możliwości. Jestem bardzo zadowolony. To były dobrze wydane pieniądze.”

Wiesław – Dyrektor rozwoju

————————————————————————

„Podczas spotkania uzyskałam cenne uwagi, które pomogły mi w rozpoczęciu rekrutacji. Zdecydowanie polecam innym takie spotkanie, ponieważ pomaga w dalszej karierze zawodowej.”

Kamila – specjalista ds. rekrutacji

————————————————————————

„Badanie predyspozycji zawodowych to rewelacja, dawno nic mi tak dużo nie dało! A edycja on-line celu i drogi zawodowej – mistrzostwo świata! – porządkuje życiowe priorytety, zawsze można do tego wrócić, przemyśleć, modyfikować. Polecam z całą odpowiedzialnością”

Andrzej – kierownik zespołu

————————————————————————

„Kontakt do Pani Marty Idkowiak dostałam z polecenia. Dzięki tym spotkaniom odzyskałam pewność siebie i teraz czuję się rzeczywiście kowalem własnego losu. Pełen profesjonalizm, polecam. Jestem szczególnie zadowolona z dokumentów aplikacyjnych, które tworzyłam sama pomiędzy spotkaniami, ale wiem, że bez wskazówek Pani Marty nigdy by tak nie wyglądały (choć Pani Marta twierdzi inaczej).”

Maria – specjalista

————————————————————————

„Bardzo pomogła mi wtedy rozmowa z Panią. Wiedziałem już po wyjściu z gabinetu jakiego rodzaju pracy powinienem szukać.”

Jacek – inżynier

————————————————————————

Cóż by tu napisać… Byłem tylko na dwóch spotkaniach i to wystarczyło mi żeby stworzyć sobie bardzo pozytywne odczucia w stosunku do Pani Marty. Za pierwszym razem przeanalizowaliśmy wspólnie moje doświadczenia zawodowe i ogólny zarys osobowości. Następnie skonfrontowaliśmy to wszystko z moim CV wprowadzając odpowiednie ulepszenia. Drugie spotkanie było mistrzostwem świata. Przeszedłem test kompetencji zawodowych, który był bardzo ciekawym procesem odkrywania i układania swoich prawdziwych preferencji. Myśli są jak chmurki – przychodzą i odchodzą. Dzięki Pani Marcie złapaliśmy wszystkie te chmurki, porobiliśmy im zdjęcia następnie poukładaliśmy je w odpowiedniej kolejności i przeprowadziliśmy wnikliwą analizę. Dzięki tak przeprowadzonemu procesowi odkrywania siebie, nakreśliłem wizję i kierunek swojej kariery. To tak jak z jazdą samochodem w nocy. Widzisz tylko 200 metrów oświetlonej drogi i nic więcej. Ale jeśli znasz kierunek, w którym chcesz jechać to okazuję się, że dojazd do Gdańska jest możliwy. Nie ma znaczenia czy pojedziesz autostradą czy też zwykłą drogą krajową, czy skręcisz w lewo czy w prawo – znając kierunek prędzej czy później osiągniesz swój cel. Reasumując stwierdzam, że jestem bardzo zadowolony. Pani Marta doskonale potrafi wyczuć problem, który może stanowić blokadę. Poprzez zadawanie odpowiednich pytań sam rozładowujesz zator i płyniesz dalej, oczywiście pod prąd – w górę rzeki. Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia w życiu. Dziękuję

Michał – inżynier, absolwent PWr

————————————————————————

„Polecam wszystkim, którzy nie są jeszcze pewni w którym kierunku powinni podążać, to badanie otworzyło mi oczy na to, w sferze jakich zawodów powinienem szukać swojej wymarzonej pracy.”

Jerzy

————————————————————————

„Profesjonalne, ale i zarazem ludzkie podejście p. Marty. Nie ocenia, za to pomaga ocenić się samemu.”

Maciej